Україна та ще три країни продовжили персональні санкції проти Росії


Україна, Чорногорія, Албанія та Норвегія слідом за Євросоюзом подовжили на пів року індивідуальні санкції щодо 170 фізичних та 44 юридичних осіб Росії і представників самопроголошених «ЛДНР».

Про це йдеться в заяві глави дипломатії ЄС Федеріки Могеріні, оприлюдненій у понеділок, 4 листопада, повідомляє Європейська правда.

«Країни-кандидати [на вступ до ЄС] Чорногорія та Албанія, країна-член Європейської економічної зони Норвегія, а також Україна приєднуються до цього рішення [Євросоюзу]. Вони забезпечать відповідність національної політики цим рішенням. Євросоюз бере до відома це зобов’язання і вітає його», – йдеться у тексті.

Могеріні нагадала, що 12 вересня Рада ЄС продовжила обмежувальні заходи проти осіб і компаній за дії, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, ще на пів року до 15 березня 2020 року.

Обмежувальні заходи будуть діяти проти осіб і компаній, які підривають українську територіальну цілісність, загрожують суверенітету та незалежності України. Загалом, йдеться про 170 людей та 44 компанії. А це і заморожені активи і обмеження поїздок за кордон.

Нагадаємо, 12 вересня Рада Європейського Союзу погодила подовження обмежувальних заходів проти Росії через дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України ще на пів року до 15 березня 2020 року.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/ukrayina-ta-shche-try-krayiny-prodovzhyly-personalni-sanktsiyi-proty-rosiyi/” Об этом сообщает НАРОДНАЯ ПРОКУРАТУРА со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя