У Самборі двоє людей отруїлось чадним газом

Сьогодні, 20 квітня, о 03:09 год. в м. Самбір, по вул. Калнишевського двоє людей отруїлось чадним газом. Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.

Двоє осіб (1975 та 2002 року народження) отруїлись, ймовірно, чадним газом, і у стані середнього ступеня важкості були госпіталізовані у Самбірську ЦРЛ. Об этом сообщает kava-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Обставини події встановлюються.


Увага!


Порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення — поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.


У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання, тому закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися наступних правил:


  • у разі використання для опалення газових приладів у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення;
  • у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів;
  • не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_sambori_dvoie_lyudey_otruilos_chadnym_gazom_313838.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя