Луценко визнав, що посол США не давала йому «список недоторканних»


Генеральний прокурор Юрій Луценко визнав, що посол США Марі Йованович не передавала йому «список недоторканих» осіб, про що він заявляв раніше.

Про це генпрокурор розповів в інтерв’ю виданню «Бабель», передає УНІАН.

«Зустріч (з послом, – ред.) була в ГПУ, за цим столом у січні 2017 року. Вона проходила не один на один. Вона була не одна, і я був не один. Пані Йованович цікавила справа Віталія Касько. Справа в тому, що пан Касько прописав у службовій квартирі маму, яка ніколи не виїжджала зі Львова, – це були ознаки зловживання», – згадав Луценко.

Тоді, за його словами, Йованович заявила, що Касько був видатним антикорупційним діячем, а «кримінальна справа дискредитувала антикорупціонерів».

«Я виклав деталі і пояснив, що не можу відкривати і закривати справи за своїм бажанням. Назвав ще низку так званих антикорупціонерів, що проходять по справах. Вона сказала, що це неприпустимо, мовляв, підірве довіру до антикорупційних активістів. Я узяв листочок, записав озвучені прізвища і кажу: «Диктуйте список недоторканних персон». Вона каже: «Ні, ви мене неправильно зрозуміли». Я кажу: «Ні, я вас правильно зрозумів; раніше такі списки писали на Банковій, а ви пропонуєте нові списки від Танкової» (колишня назва вулиці Сікорського, де знаходиться посольство США). Зустріч закінчилася. Боюся, емоції були не дуже хороші», – сказав він.

На початку березня генпрокурор Луценко в інтерв’ю Hill.TV заявив, що під час першої після призначення на посаду зустрічі з послом США Марі Йованович, вона нібито передала йому список осіб, проти яких не можна проводити розслідування. Крім цього, Луценко поскаржився, що його відомство не отримало 4 мільйони доларів, які США повинні були виділити в якості підтримки. У посольстві США, своєю чергою, повідомили, що заяви Луценка не відповідають дійсності.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/lutsenko-vyznav-shcho-posol-ssha-ne-davala-yomu-spysok-nedotorkannykh/” Об этом сообщает news777.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя